O nas

Już 20 lat jesteśmy z Wami

W tym roku obchodzimy jubileusz 20 lecia. Już przez dwie dekady mamy przyjemność wspierać Was oferując swoje usługi. Dołożymy wszelkich starań abyście zostali z nami jeszcze dłużej!

Dbamy o najwyższy poziom usług

W&B pragnąc zaspokoić wszystkie potrzeby klientów dostarcza Państwu najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Stajemy naprzeciw najtrudniejszym oczekiwaniom naszych zleceniodawców.
Od przeszło 20 lat robimy wszystko by zadowolić najbardziej wymagających kontrahentów, dzięki temu spotkaliśmy sięz uznaniem takich firm jak Philips, Nike czy nasz rodzimy LOT.

Skorzystaj z wielu oferowanych przez nas usług

Twoja firma jest zbyt ważna aby opierać ją na niskiej jakości materiałach i projektach. Bez względu na to czy szukasz pomysłu na promowanie produktu czy usługi, pomożemy Ci wybrać odpowiedni i nowoczesny kierunek działania, dzięki któremu Twoja oferta stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Referencje

W zupełności spełniają nasze wysokie wymagania jakościowe I techniczne… oraz kompleksowo zaspokajają nasze potrzeby w materiały informacyjne i promocyjne.

ADAMED

ADAMED

Sprzedaż i Marketing - Adamed

W&B jest konkurencyjną drukarnią, która dostarcza najwyższej jakoś ci wydruki w przystępnych cenach. Drukujemy z nimi od wielu lat i cenimy sobie bardzo tę współprace. Są bardzo doświadczeni na wielu płaszczyznach, nie tylko w kwestii druku, potrafią zaprojektować i wyprodukować praktycznie każdy materiał BTL.

Axellus

Axellus

Senior Product Manager - Axellus

To z pewnością najsprawniej I najszybciej działający dział pakowania, korespondencji I wysyłki!

Point Group

Point Group

Członek Zarządu - Distribution Point Group