Wybierając „Zgadzam się”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizowanie wykorzystania witryny oraz wsparcia naszych działań marketingowych. Więcej informacji przeczytasz w naszejPolityce prywatności
Już od 27 lat W&B wykonuje prace drukarskie i introligatorskie. Nasz nowoczesny park maszyn umożliwia wykonanie wielu prac, również tych skomplikowanych i wymagających wiele uwagi.

Jeśli szukasz podwykonawcy – jesteśmy do dyspozycji. Oferujemy Wam niezwykle szeroki zakres usług w skład których wchodzi m.in:

✔ Kaszerowanie do B1 i mniejszych formatów

✔ Sztancowanie do formatu 1200×800

✔ Składarko-sklejarka Moll Versa-Fold z bardzo krótkim czasem potrzebnym na narząd

✔ Foliowanie

✔ Introligatornia ręczna

✔ Laminowanie do B3

✔ Mailing
W&B jest doskonałym partnerem dla dużych firm poligraficznych, które nie zawsze podejmują się  realizacji małych nakładów. Nasza firma specjalizuje się w efektywnej realizacji zleconych projektów, oferując nowoczesny park maszynowy, gotów sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom.

✔ Nowoczesny Park Maszynowy

Nasza firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, wyposażonym w najnowsze technologie poligraficzne. To gwarantuje nie tylko efektywne, ale także innowacyjne rozwiązania w druku. Dzięki temu możemy obsłużyć większe projekty z precyzją i terminowością.

✔ Realizacja Zleconych Projektów

Nie zajmujemy się jedynie projektowaniem -jesteśmy partnerem gotowym do pełnej realizacji powierzonych nam zleceń. Nasza 27-letnia obecność na rynku to dowód na naszą niezawodność i zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci.

✔ Godny Zaufania Partner

W&B Drukarnia to firma, której możesz całkowicie zaufać. Nasze doświadczenie, profesjonalizm i podejście do klienta sprawiają, że jesteśmy idealnym wyborem dla dużych firm poszukujących solidnego partnera do realizacji projektów poligraficznych.
W czym jesteśmy ekspertami

Nasze Usługi

Kaszerowanie
Kaszerowanie do B i mniejszych formatów. Dzięki naszej maszynie Lamina System, jesteśmy wstanie utrzymać niskie koszty usługi dzięki wyjątkowej wydajności. Sprawdza się to zarówno przy wysokich jak i niskich nakładach. Jesteśmy zaufanym Partnerem w podwykonawstwie tej usługi.
Sztancowanie
Dzięki temu, że istniejemy na rynku już 27 lat mamy ponad tysiąc wzorników, które możemy wykorzystać w procesie sztancowania. Nasi technolodzy w każdej chwili są wykonać nowe, by zaspokoić unikalne potrzeby naszych Partnerów. Opracujemy projekt technologiczny specjalnie dla Państwa.
Składarko - Sklejarka
Moll Versa-Fold doskonale radzi sobie z kopertami z offsetu o gramaturze 140g, gwarantując solidne i estetyczne zamykanie. Mechanizmy klejenia dwupunktowego zapewniają niezawodność i trwałość każdego produktu. Nasza maszyna obsługuje również pudełka o gramaturze 350g, realizując klejenie zarówno jedno- jak i trzypunktowe, z automatycznym dnem.
Produkcja opakowań
Produkujemy od prostych kartonowych, poprzez opakowania ekologiczne, do opakowań premium. Uszlachetniamy z zastosowaniem folii, lakieru UV, sztancujemy, wykonujemy hot stamping, tłoczymy. Posiadamy Introligatornię manualną by realizować unikalne zlecenia.
Zapraszamy do kontaktu
Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą
Kontakt